Kamihaya CMS (1.54.0) - en to ca translation catalogue (205 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Read more
ca: Llegeix més

en: more
ca: més

en: Quantity
ca: Quantitat

en: On
ca: Actiu

en: License
ca: Llicència

en: view
ca: mostra

en: File
ca: Fitxer

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Label
ca: Etiqueta

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Teaser
ca: Resum

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: file
ca: fitxer

en: Created
ca: Creat

en: Data type
ca: Tipus de dada

en: Create
ca: Crea

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: FAQ
ca: PMF

en: All
ca: Tot

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: User picture
ca: Imatge de l'usuari

en: Logo
ca: Logotip

en: Off
ca: Inactiu

en: Never
ca: Mai

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Score
ca: Puntuació

en: Filter
ca: Filtra

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Textfield
ca: Camp de text

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Medium
ca: Mitjana

en: Media
ca: Multimèdia

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Price
ca: Preu

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Address
ca: Adreça

en: Company
ca: Empresa

en: Directory
ca: Directori

en: Example
ca: Exemple

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Align
ca: Alineació

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Logo URL
ca: URL del logotip

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Teaser List
ca: Llista resum

en: Operator
ca: Operador

en: Position
ca: Posició

en: Latest
ca: Novetats

en: Profile
ca: Perfil

en: Close
ca: Tanca

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Task
ca: Tasca

en: Flag
ca: Bandera

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Condition
ca: Condició

en: Gender
ca: Gènere

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Occupation
ca: Professió

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Hidden
ca: Ocult

en: Messages
ca: Missatges

en: Limit
ca: Límit

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Second
ca: Segon

en: less than
ca: més petit que

en: less than or equal to
ca: menor o igual a

en: Map width
ca: Amplada del mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: author
ca: autor

en: Fixed
ca: Fixat

en: Empty
ca: Buit

en: Greater than
ca: Més gran que

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: People
ca: Gent

en: Video
ca: Vídeo

en: Style
ca: Estil

en: Cart
ca: Carretó

en: Product
ca: Producte

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: New
ca: Nou

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: by
ca: per

en: Loading...
ca: Carregant...

en: News
ca: Notícies

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Complete
ca: Finalitza

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Apply
ca: Aplica

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: Double
ca: Doble

en: Above
ca: A sobre

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: @count minutes
ca: @count minuts

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Solid
ca: Sòlid

en: parent
ca: pare

en: Source code
ca: Codi font

en: Telephone
ca: Telèfon

en: Add Page
ca: Afegeix pàgina

en: No title
ca: Sense títol

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Promote to front page
ca: Promou a la portada

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Or
ca: O

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Choose
ca: Tria

en: File download
ca: Descarregar arxiu

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Input type
ca: Tipus d'entrada

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: And
ca: I

en: Select terms
ca: Selecciona termes

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Compact
ca: Compacta

en: Pagination
ca: Paginació

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Zoom Level
ca: Nivell de zoom

en: Contents
ca: Continguts

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: School
ca: Escola

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Show as expanded
ca: Mostra'l ampliat

en: H2 title
ca: Títol H2

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: The email address %mail is not valid.
ca: L'adreça de correu electrònic %mail no és vàlida.

en: Row class
ca: Classe de la fila

en: Hide filter
ca: Amaga el filtre

en: Master
ca: Mestre

en: Headings
ca: Capçaleres

en: @type field.
ca: Camp @type.

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: -Select-
ca: -Selecciona-

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Link to user
ca: Enllaça a l'usuari

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Divider
ca: Divisor

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ca: Arxivat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ca: Arxiva

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
