Kamihaya CMS (1.54.0) - en to ga translation catalogue (30 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Quantity
ga: Méid

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Price
ga: Praghas

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: Product
ga: Táirge

en: Completed
ga: Déanta

en: Complete
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin

en: @count hours
ga: @count uair

en: 1 week
ga: seachtain amháin
