Kamihaya CMS (1.54.0) - en to gl translation catalogue (181 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Read more
gl: Ler máis

en: more
gl: máis

en: Quantity
gl: Cantidade

en: On
gl: Activo

en: view
gl: vista

en: File
gl: Ficheiro

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Label
gl: Etiqueta

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Views
gl: Vistas

en: Teaser
gl: Resumo

en: Text
gl: Texto

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Back to top
gl: Voltar arriba

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: file
gl: ficheiro

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Data type
gl: Tipo de dato

en: Create
gl: Crear

en: All
gl: Todo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Left side
gl: Lado esquerdo

en: Right side
gl: Lado dereito

en: Bottom
gl: Botón

en: User picture
gl: Imaxe do usuario

en: Logo
gl: Logotipo

en: Off
gl: Desactivado

en: Never
gl: Nunca

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Score
gl: Puntuación

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Nodes
gl: Nodos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: 1 day
gl: 1 día

en: Medium
gl: Medio

en: Media
gl: Medios

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Price
gl: Prezo

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Address
gl: Enderezo

en: Company
gl: Compañía

en: Directory
gl: Directorio

en: Example
gl: Exemplo

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Align
gl: Aliñar

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Color
gl: Cor

en: Logo URL
gl: URL do logotipo

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Operator
gl: Operador

en: Position
gl: Posición

en: Profile
gl: Perfil

en: Close
gl: Pechar

en: Task
gl: Tarefa

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Condition
gl: Condición

en: Authored on
gl: Creado en

en: Hidden
gl: Oculto

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Token
gl: Símbolos

en: Middle
gl: Medio

en: Limit
gl: Límite

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Second
gl: Segundo

en: Marker
gl: Separador de Miles

en: Map width
gl: Ancho do mapa

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: author
gl: autor

en: Empty
gl: Valeiro

en: Greater than
gl: Maior que

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: People
gl: Persoas

en: Style
gl: Estilo

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Product
gl: Produto

en: Changed
gl: Cambiado

en: Completed
gl: Completado

en: Documents
gl: Documentos

en: Slider
gl: Deslizador

en: New
gl: Novo

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: by
gl: por

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Complete
gl: Completa

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Apply
gl: Aplicar

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: Above
gl: Enriba

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: @count minutes
gl: @count minutos

en: @count hours
gl: @count horas

en: 1 week
gl: 1 semana

en: parent
gl: pai

en: Source code
gl: Código fuente

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: Telephone
gl: Teléfono

en: No title
gl: Sen título

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Promote to front page
gl: Promocionar á páxina principal

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Or
gl: Ou

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: File download
gl: Descarga de ficheiro

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Input type
gl: Tipo de entrada

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: And
gl: E

en: Select terms
gl: Seleccionar termos

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Compact
gl: Compacto

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Show as expanded
gl: Mostrar expandido

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: The email address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo electrónico %mail non é válido.

en: Accordion item
gl: Elemento de acordeón

en: Hide filter
gl: Ocultar filtro

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: -Select-
gl: -Seleccionar-

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: In draft
gl: En borrador

en: Dialog title
gl: Título do diálogo

en: Hide header
gl: Ocultar encabezado
