Kamihaya CMS (1.54.0) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: view
ky: көрүү

en: Weight
ky: Салмагы
