Kamihaya CMS (1.54.0) - en to lv translation catalogue (184 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: more
lv: vairāk

en: Quantity
lv: Skaits

en: On
lv: Aktīvs

en: License
lv: Licenze

en: view
lv: skatīt

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Label
lv: Etiķete

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Views
lv: Skati

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Text
lv: Teksts

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Content type
lv: Satura veids

en: Email
lv: E-pasts

en: file
lv: fails

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Create
lv: Izveidot

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: File not found.
lv: Fails nav atrasts

en: FAQ
lv: BUJ

en: All
lv: Visi

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Right side
lv: Labā puse

en: Bottom
lv: Apakša

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Off
lv: Izslēgts

en: Never
lv: Nekad

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Multivide

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Price
lv: Cena

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Directory
lv: Direktorija

en: Example
lv: Piemērs

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Align
lv: Novietot

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Color
lv: Krāsa

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Link text
lv: Saites teksts

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Teaser List
lv: Ievadu saraksts

en: Operator
lv: Operators

en: Position
lv: Pozīcija

en: Profile
lv: Profils

en: Close
lv: Aizvērt

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Task
lv: Uzdevums

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Token
lv: Marķieris

en: API key
lv: API atslēga

en: Limit
lv: Limits

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Second
lv: Sekunde

en: author
lv: autors

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Empty
lv: Tukšs

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: People
lv: Cilvēki

en: Style
lv: Stils

en: Cart
lv: Grozs

en: Product
lv: Prece

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Document
lv: Dokuments

en: Documents
lv: Dokumenti

en: New
lv: Jauns

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: by
lv: Iesniedza

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: Above
lv: Virs

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: @count minutes
lv: @count minūtes

en: @count hours
lv: @count stundas

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Editor
lv: Redaktors

en: parent
lv: vecāks

en: Source code
lv: Pirmkods

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Promote to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Or
lv: Vai

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Choose
lv: Izvēlies

en: File download
lv: Datņu lejupielāde

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: color
lv: krāsa

en: Cover
lv: Titulbilde

en: Video file
lv: Video fails

en: And
lv: Un

en: Select terms
lv: Izvēlēties terminus

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Compact
lv: Kompakts

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Show as expanded
lv: Rādīt kā izvērstu

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Hide filter
lv: Paslēpt filtru

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: -Select-
lv: -Izvēlēties-

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
