Kamihaya CMS (1.54.0) - en to mg translation catalogue (25 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Read more
mg: Tohiny

en: Help
mg: Fanampiana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: Node
mg: Fehy

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: Medium
mg: Antonony

en: People
mg: Olona

en: Search form
mg: Fikarohana

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
