Kamihaya CMS (1.55.0) - en to ms translation catalogue (97 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: List
ms: Senarai

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Read more
ms: Baca lagi

en: more
ms: lagi

en: view
ms: lihat

en: File
ms: Fail

en: Reset
ms: Set semula

en: None
ms: Tiada

en: Message
ms: Mesej

en: Weight
ms: Pemberat

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Center
ms: Tengah

en: Category
ms: Kategori

en: Name
ms: Nama

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Help
ms: Bantuan

en: Default
ms: Lalai

en: Top
ms: Atas

en: Small
ms: Kecil

en: Large
ms: Besar

en: Teaser
ms: Pemikat

en: Text
ms: Teks

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Email
ms: E-mel

en: file
ms: fail

en: Error
ms: Ralat

en: Created
ms: Diciptakan

en: Node
ms: Nod

en: Create
ms: Cipta

en: Horizontal
ms: Mendatar

en: Vertical
ms: Menegak

en: All
ms: Semua

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Bottom
ms: Bawah

en: Off
ms: Tutup

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Score
ms: Skor

en: Filter
ms: Tapis

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Nodes
ms: Nod-nod

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Medium
ms: Sederhana

en: Unlimited
ms: Tanpa had

en: Desc
ms: Menurun

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Text color
ms: Warna teks

en: Color
ms: Warna

en: Teaser List
ms: Senarai Pemikat

en: Profile
ms: Profil

en: Close
ms: Tutup

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Empty
ms: Kosong

en: Greater than
ms: Lebih daripada

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: People
ms: Orang

en: Product
ms: Produk

en: by
ms: oleh

en: Loading...
ms: Sedang memuatkan ...

en: Apply
ms: Pohon

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Above
ms: Di atas

en: parent
ms: induk

en: Promote to front page
ms: Mempromosikan ke halaman depan

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Or
ms: Atau

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: File download
ms: Muat turun fail

en: color
ms: warna

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Search form
ms: Borang carian

en: Powered by Drupal
ms: Dikuasakan oleh Drupal

en: Sidebar first
ms: Bar tepi pertama

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Show as expanded
ms: Tunjukkan sebagai terkembang

en: Sidebar second
ms: Bar tepi kedua

en: Asc
ms: Menaik
