Kamihaya CMS (1.56.0) - en to si translation catalogue (28 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: more
si: තවත්

en: File
si: ගොනුව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: file
si: ගොනුව

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Second
si: තත්පර

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
