Kamihaya CMS (1.57.0) - en to hr translation catalogue (113 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: more
hr: više

en: Quantity
hr: Količina

en: On
hr: Uključi

en: License
hr: Licenca

en: view
hr: prikaz

en: File
hr: Datoteka

en: Tag
hr: Oznaka

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Label
hr: Oznaka

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Background
hr: Pozadina

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Teaser
hr: Mamac

en: Text
hr: Tekst

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: Data type
hr: Vrsta podataka

en: Create
hr: Stvori

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: All
hr: Svi

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Left side
hr: Ljeva strana

en: Right side
hr: Desna strana

en: Bottom
hr: Dno

en: User picture
hr: Slika korisnika

en: Never
hr: Nikada

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Score
hr: Rezultat

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Nodes
hr: Unosi

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Medium
hr: Srednji

en: Media
hr: Mediji

en: Start Date
hr: Od datuma

en: Price
hr: Cijena

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Address
hr: Adresa

en: Directory
hr: Imenik

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Align
hr: Poravnati

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Color
hr: Boja

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Position
hr: Pozicija

en: Profile
hr: Profil

en: Last Name
hr: Prezime

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Messages
hr: Poruke

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Empty
hr: Prazno

en: Greater than
hr: Veće od

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: People
hr: Korisnici

en: Style
hr: Stil

en: Cart
hr: Košarica

en: Product
hr: Proizvod

en: Resume
hr: Nastavi

en: by
hr: od

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: Above
hr: Iznad

en: @count hours
hr: @count sati

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Promote to front page
hr: Promoviraj na naslovnu stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Or
hr: Ili

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: File download
hr: Preuzimanje datoteke

en: color
hr: boja

en: Input type
hr: Tip unosa

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Show as expanded
hr: Prikaži rašireno

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
