Kamihaya CMS (1.57.0) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Help
mk: Помош

en: 1 day
mk: 1 ден

en: @count hours
mk: @count саати

en: File download
mk: Симнување датотеки
