Kamihaya CMS (1.57.0) - en to ug translation catalogue (74 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: License
ug: ئىجازەت

en: view
ug: كۆرۇش

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Text
ug: تېكىست

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Bottom
ug: ئاستى

en: User picture
ug: ئەزا سۈرىتى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Media
ug: مېدىيا

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Address
ug: ئادرېس

en: Align
ug: توغرىلاش

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Color
ug: رەڭ

en: Close
ug: يېپىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Greater than
ug: دىن چوڭ

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: People
ug: ئەزالار

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Above
ug: ئۈستىدە

en: @count hours
ug: @count سائەت

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: Or
ug: ياكى

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Add New Page
ug: يېڭى بەت قوشۇش

en: color
ug: رەڭ

en: Image description
ug: سۈرەت چۈشەندۈرۈشى

en: Circle
ug: چەمبەر

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
