Kamihaya CMS (all releases) - en to bg translation catalogue (51 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: Read more
bg: Пълен текст

en: more
bg: още

en: view
bg: преглед

en: Message
bg: Съобщение

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Views
bg: Изгледи

en: Teaser
bg: Резюме

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: Node
bg: Материал

en: Create
bg: Създаване

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Logo
bg: Лого

en: Never
bg: Никога

en: Media
bg: Медия

en: Price
bg: Цена

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Address
bg: Адрес

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Color
bg: Цвят

en: Flag
bg: Информирай

en: Hidden
bg: Скрит

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Empty
bg: Празно

en: Greater than
bg: По-голямо от

en: Right
bg: Дясно

en: People
bg: Потребители

en: Product
bg: Продукт

en: by
bg: от

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: File download
bg: Сваляне на файл
