Kamihaya CMS (all releases) - en to ca translation catalogue (123 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Read more
ca: Llegeix més

en: more
ca: més

en: Quantity
ca: Quantitat

en: view
ca: mostra

en: Message
ca: Missatge

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Top
ca: Part superior

en: Teaser
ca: Resum

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Data type
ca: Tipus de dada

en: Create
ca: Crea

en: FAQ
ca: PMF

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Logo
ca: Logotip

en: Never
ca: Mai

en: Textfield
ca: Camp de text

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Media
ca: Multimèdia

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Price
ca: Preu

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Address
ca: Adreça

en: Example
ca: Exemple

en: Start
ca: Inici

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Logo URL
ca: URL del logotip

en: Tab
ca: Pestanya

en: Operator
ca: Operador

en: Close
ca: Tanca

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Task
ca: Tasca

en: Flag
ca: Bandera

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Condition
ca: Condició

en: Hidden
ca: Ocult

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Limit
ca: Límit

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Second
ca: Segon

en: less than
ca: més petit que

en: less than or equal to
ca: menor o igual a

en: Fixed
ca: Fixat

en: Empty
ca: Buit

en: Greater than
ca: Més gran que

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: User registration
ca: Registre d'usuari

en: People
ca: Gent

en: Video
ca: Vídeo

en: Product
ca: Producte

en: Completed
ca: Completat

en: New
ca: Nou

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: by
ca: per

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Complete
ca: Finalitza

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: @count minutes
ca: @count minuts

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Source code
ca: Codi font

en: Add Page
ca: Afegeix pàgina

en: No title
ca: Sense títol

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Or
ca: O

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Choose
ca: Tria

en: File download
ca: Descarregar arxiu

en: Input type
ca: Tipus d'entrada

en: And
ca: I

en: Select terms
ca: Selecciona termes

en: Pagination
ca: Paginació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Zoom Level
ca: Nivell de zoom

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: H2 title
ca: Títol H2

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: The email address %mail is not valid.
ca: L'adreça de correu electrònic %mail no és vàlida.

en: Hide filter
ca: Amaga el filtre

en: Headings
ca: Capçaleres

en: @type field.
ca: Camp @type.

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: -Select-
ca: -Selecciona-

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Divider
ca: Divisor

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ca: Arxivat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ca: Arxiva

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
