Kamihaya CMS (all releases) - en to eu translation catalogue (88 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: more
eu: gehiago

en: view
eu: ikusi

en: Message
eu: Mezua

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Top
eu: Goian

en: Views
eu: Bistak

en: Teaser
eu: Laburpena

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: Node
eu: Nodoa

en: Create
eu: Sortu

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Left side
eu: Ezker aldea

en: Right side
eu: Eskubi aldea

en: Bottom
eu: Behean

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Address
eu: Helbidea

en: Example
eu: Adibide

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Color
eu: Kolore

en: Close
eu: Itxi

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Flag
eu: Bandera

en: Condition
eu: Baldintza

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Limit
eu: Muga

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Second
eu: Segundu

en: Empty
eu: Hutsik

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Completed
eu: Osatuta

en: Document
eu: Dokumentua

en: New
eu: Berriak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: by
eu: nork egina:

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Complete
eu: Eginda

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: @count hours
eu: @count ordu

en: Source code
eu: Jatorrizko kodea

en: No title
eu: Izenbururik ez

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Choose
eu: Hautatu

en: File download
eu: Fitxategia jaitsi

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: And
eu: Eta

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Main content
eu: Eduki nagusia

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Hide filter
eu: Iragazkia ezkutatu

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: -Select-
eu: -Aukeratu-
