Kamihaya CMS (all releases) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Message
ht: Mesaj

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Full HTML
ht: HTML konplè
