Kamihaya CMS (all releases) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: more
hy: ավելի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Node
hy: Նոդ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Logo
hy: Լոգո

en: Never
hy: Երբեք

en: Media
hy: Մեդիա

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Second
hy: Վարկյան

en: Greater than
hy: Ավելի մեծ քան

en: Left
hy: Ձախ

en: People
hy: Մարդիկ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
