Kamihaya CMS (all releases) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: view
ky: көрүү

en: Weight
ky: Салмагы
