Kamihaya CMS (all releases) - en to ne translation catalogue (61 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: more
ne: धेरै

en: view
ne: दृश्य

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Node
ne: नोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Logo
ne: ब्याज

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Media
ne: मिडिया

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Color
ne: रंग

en: Condition
ne: अवस्था

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: New
ne: नयाँ

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: 3
ne: ३

en: 2
ne: २

en: Header Bottom
ne: हेडर तल

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: 1
ne: १

en: Header Top Right
ne: हेडर माथि दायाँ

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: « First
ne: « पहिलो

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्
