Kamihaya CMS (all releases) - en to sl translation catalogue (43 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: more
sl: več

en: Quantity
sl: Količina

en: view
sl: pogled

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Error
sl: Napaka

en: Node
sl: Vozlišče

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Never
sl: Nikoli

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Price
sl: Cena

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Color
sl: Barva

en: Close
sl: Zapri

en: Hidden
sl: Skrito

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Greater than
sl: Večje kot

en: People
sl: Uporabniki

en: by
sl: spisal %s

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Or
sl: Ali

en: File download
sl: Snemanje datotek
