Kamihaya CMS (all releases) - en to te translation catalogue (56 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Language
te: భాష

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: more
te: మరిన్ని

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: view
te: వీక్షించు

en: Message
te: సందేశం

en: Country
te: దేశం

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Error
te: సమస్య

en: Create
te: సృష్టించు

en: Page
te: పేజీ

en: Logo
te: చిహ్నం

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Address
te: చిరునామా

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Color
te: రంగు

en: Close
te: మూసివేయి

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: Condition
te: నియమం

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.

en: Second
te: క్షణం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: People
te: ప్రజలు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి

en: 1 minute
te: 1 నిమిషం

en: @count hours
te: @count గంటలు

en: 1 week
te: 1 వారం

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు

en: Or
te: లేదా

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: And
te: మరియు

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML
