Kamihaya CMS (1.62.0) - en to pl translation catalogue (184 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: more
pl: więcej

en: Quantity
pl: Ilość

en: On
pl: Włączony

en: view
pl: przeglądaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Label
pl: Etykieta

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Background
pl: Tło

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Top
pl: Góra strony

en: Views
pl: Widoki

en: Teaser
pl: Skrót

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Back to top
pl: Do góry

en: Error
pl: Błąd

en: Node
pl: Węzeł

en: Data type
pl: Typ danych

en: Create
pl: Utwórz

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Left side
pl: Lewa strona

en: Right side
pl: Prawa strona

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Never
pl: Nigdy

en: Footer
pl: Stopka

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: API Key
pl: Klucz API

en: active
pl: aktywny

en: Nodes
pl: Węzły

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Price
pl: Cena

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Address
pl: Adres

en: Google Map
pl: Mapa Google

en: Job Title
pl: Nazwa stanowiska

en: Example
pl: Przykład

en: Start
pl: Początek

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Color
pl: Kolor

en: Logo URL
pl: Adres URL loga

en: Teaser List
pl: Lista skrótów

en: Tab
pl: Karta

en: Profile
pl: Profil

en: Close
pl: Zamknij

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Task
pl: Zadanie

en: Flag
pl: Flaga

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Condition
pl: Warunek

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Token
pl: Wzorzec

en: API key
pl: Klucz API

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Second
pl: Sekunda

en: less than
pl: mniejszy niż

en: less than or equal to
pl: mniejszy lub równy

en: Marker
pl: Znacznik

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Empty
pl: Pusty

en: Greater than
pl: Większy niż

en: Equal to
pl: Równe z

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: User registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: People
pl: Ludzie

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Video
pl: Wideo

en: Cart
pl: Koszyk

en: Product
pl: Produkt

en: Completed
pl: Zakończone

en: Document
pl: Dokument

en: Slider
pl: Suwak

en: New
pl: Nowy

en: Resume
pl: Wznów

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: by
pl: dodany przez

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Complete
pl: Zakończone

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: 5 hours
pl: 5 godzin

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: @count minutes
pl: @count minut

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Source code
pl: Kod źródłowy

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: Add Page
pl: Dodaj stronę

en: Create Content
pl: Utwórz zawartość

en: No title
pl: Brak tytułu

en: Promote to front page
pl: Umieść na stronie głównej

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Or
pl: Lub

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Contract
pl: Kontrakt

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Suspend
pl: Zawieś

en: Choose
pl: Wybierz

en: File download
pl: Pobieranie pliku

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: color
pl: kolor

en: Input type
pl: Sposób wprowadzania

en: Flag link text
pl: Tekst odnośnika flagi

en: Unflag link text
pl: Tekst odnośnika usuwania flagi

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: And
pl: i

en: Select terms
pl: Terminy

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Equal
pl: Równe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Greater than or equal to
pl: Większy lub równy w stosunku do

en: Footer Bottom
pl: Dół stopki

en: Not equal
pl: Nierówne

en: Zoom Level
pl: Poziom przybliżenia

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Not equal to
pl: Nierówny z

en: Secret
pl: Sekret

en: H2 title
pl: Tytuł H2

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: The email address %mail is not valid.
pl: Adres e-mial %mail nie jest prawidłowy.

en: Data value
pl: Wartość danych

en: Skill
pl: Umiejętność

en: Product list
pl: Lista produktów

en: Hide filter
pl: Ukryj filtr

en: Headings
pl: Nagłówki

en: @type field.
pl: Pole @type.

en: JavaScript file
pl: Plik JavaScript

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: -Select-
pl: - Wybierz -

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Product category
pl: Kategoria produktu

en: Selector label
pl: Etykieta selektora

en: Google map
pl: Mapa Google'a

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
pl: Zarchiwizowane

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
pl: Zarchiwizuj

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj
