Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
