Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Transaction ID
fi: Tapahtuma ID

en: Description
fi: Kuvaus

en: Currency
fi: Valuutta

en: error
fi: virhe

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Test
fi: Testi

en: Country
fi: Maa

en: Name
fi: Nimi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Error
fi: Virhe

en: Amount
fi: Määrä

en: Phone
fi: Puhelin

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Post Code
fi: Postinumero

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Please enter a valid phone number.
fi: Ole hyvä ja syötä oikea puhelinnumero.

en: Address 2
fi: Osoitekenttä 2

en: Address 1
fi: Osoitekenttä 1
