Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: error
he: שגיאות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Test
he: בדיקה

en: Country
he: מדינה

en: Name
he: שם

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Email
he: דוא"ל

en: Error
he: שגיאה

en: Amount
he: כמות

en: Phone
he: טלפון

en: General
he: כללי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Users
he: חברי האתר

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: City
he: עיר

en: Live
he: חי

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: Address 1
he: כתובת 1
