Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Transaction ID
hu: Tranzakcióazonosító

en: Description
hu: Leírás

en: Currency
hu: Pénznem

en: error
hu: hiba

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Test
hu: Teszt

en: Country
hu: Ország

en: Name
hu: Név

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Error
hu: Hiba

en: Please enter a valid email address.
hu: Valós e-mail címet kell megadni.

en: Amount
hu: Összeg

en: Phone
hu: Telefon

en: General
hu: Általános

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Users
hu: Felhasználók

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Post Code
hu: Irányítószám

en: Live
hu: Élő

en: Saving...
hu: Mentés…

en: Test Mode
hu: Teszt mód

en: Test Merchant ID
hu: Teszt kereskedőazonosító

en: Please enter a valid phone number.
hu: Valós telefonszámot kell beírni

en: Address 2
hu: Cím 2

en: Address 1
hu: Cím 1
