Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Currency
hy: Արժույթ

en: error
hy: սխալ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Country
hy: Երկիր

en: Name
hy: Անուն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
