Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Transaction ID
ka: ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი

en: Description
ka: აღწერა

en: error
ka: შეცდომა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Name
ka: სახელი

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: General
ka: ზოგადი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
