Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: error
mn: алдаа

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Country
mn: Улс

en: Name
mn: Нэр

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Email
mn: Имэйл

en: Error
mn: Алдаа

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
