Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ
