Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Transaction ID
ro: Tranzacţia cu ID-ul

en: Description
ro: Descriere

en: Currency
ro: Monedă

en: error
ro: eroare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Country
ro: Țară

en: Name
ro: Nume

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Email
ro: email

en: Error
ro: Eroare

en: Amount
ro: Suma

en: Phone
ro: Telefon

en: Configuration
ro: Configurație

en: Users
ro: Utilizatori

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: City
ro: Oraş/Sector
