Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Transaction ID
sv: Transaktions-ID

en: Description
sv: Beskrivning

en: Currency
sv: Valuta

en: error
sv: fel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Country
sv: Land

en: Name
sv: Namn

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Email
sv: E-post

en: Error
sv: Fel

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: Amount
sv: Belopp

en: Phone
sv: Telefon

en: General
sv: Allmän

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Users
sv: Användare

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: City
sv: Stad

en: Post Code
sv: Postnummer

en: Test Mode
sv: Testläge

en: Test Merchant ID
sv: Handels-ID för test

en: Please enter a valid phone number.
sv: Var vänlig ange ett giltigt telefonnummer.

en: Address 2
sv: Adress 2

en: Address 1
sv: Adress 1
