Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Description
af: Beskrywing

en: Currency
af: Geldeenheid

en: error
af: fout

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Test
af: Toets

en: Country
af: Land

en: Name
af: Naam

en: Error
af: Fout

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Users
af: Gebruikers

en: Save settings
af: Stoor verstellings
