Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: error
ast: fallu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Test
ast: Preba

en: Name
ast: Nome

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Error
ast: Fallu

en: General
ast: Xeneral

en: Configuration
ast: Configuración

en: Users
ast: Usuarios

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
