Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Transaction ID
be: ID транкзацыі

en: Description
be: Апісанне

en: error
be: памылка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Test
be: Тэст

en: Country
be: Краіна

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: General
be: Агульны

en: Configuration
be: Налады

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Save settings
be: Захаваць налады
