Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: error
bg: грешка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Test
bg: Тест

en: Country
bg: Страна

en: Name
bg: Име

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: Phone
bg: Телефон

en: General
bg: Общи

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Users
bg: Потребители

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Live
bg: Живот
