Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Transaction ID
da: Transaktions ID

en: Description
da: Beskrivelse

en: Currency
da: Valuta

en: error
da: fejl

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Country
da: Land

en: Name
da: Navn

en: Form ID
da: Formular ID

en: Email
da: E-mail

en: Error
da: Fejl

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: Amount
da: Beløb

en: Phone
da: Telefon

en: General
da: Generelt

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Users
da: Brugere

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Live
da: Eksisterende

en: Test Mode
da: Testtilstand

en: Test Merchant ID
da: Test butiks-ID

en: Address 2
da: Adresselinje 2

en: Address 1
da: Adresselinje 1
