Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Transaction ID
eu: Transakzio ID

en: Description
eu: Azalpena

en: error
eu: errorea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Country
eu: Herria

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: General
eu: Orokorra

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Saving...
eu: Gordetzen...
