Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Transaction ID
fa: شناسه تراکنش

en: Description
fa: توضیحات

en: Currency
fa: واحد پول

en: error
fa: خطا

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Test
fa: آزمایش

en: Country
fa: کشور

en: Name
fa: نام

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Error
fa: خطا

en: Amount
fa: مقدار

en: Phone
fa: تلفن

en: General
fa: عمومی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Users
fa: کاربران

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Live
fa: زنده

en: Test Mode
fa: حالت آزمایشی

en: Test Merchant ID
fa: کلید اصلی : کد دیدگاه

en: Address 2
fa: آدرس ۲

en: Address 1
fa: آدرس ۱
