Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Transaction ID
gu: લેવડ-દેવડ આઇડી

en: Description
gu: વર્ણન

en: error
gu: ભુલ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Error
gu: ભુલ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: City
gu: શહેર
