Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Transaction ID
ja: トランザクションID

en: Description
ja: 説明

en: Currency
ja: 通貨

en: error
ja: エラー

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Test
ja: テスト

en: Country
ja: 国

en: Name
ja: 名前

en: Form ID
ja: フォームID

en: Email
ja: メール

en: Error
ja: エラー

en: Please enter a valid email address.
ja: 正確なメールアドレスを入力して下さい。

en: Amount
ja: 量

en: Phone
ja: 電話番号

en: General
ja: 全般

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Users
ja: ユーザー

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Last Name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Live
ja: ライブ

en: Test Mode
ja: テストモード

en: Test Merchant ID
ja: テストマーチャントID
