Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Description
lt: Aprašymas

en: Currency
lt: Valiuta

en: error
lt: klaida

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Test
lt: Testas

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Amount
lt: Suma

en: Phone
lt: Telefonas

en: General
lt: Bendras

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Users
lt: Nariai

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: City
lt: Miestas

en: Live
lt: Gyva

en: Test Mode
lt: Testinė busena

en: Test Merchant ID
lt: Testinis pardavėjo ID

en: Please enter a valid phone number.
lt: Prašome įvesti galiojantį telefono numerį.

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Address 1
lt: Adresas 1
