Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Transaction ID
mr: व्यवहार क्रमांक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Currency
mr: चलन

en: error
mr: तृटी

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Test
mr: चाचणी

en: Country
mr: देश

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Error
mr: तृटी

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: General
mr: साधारण

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
