Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: error
te: సమస్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Country
te: దేశం

en: Name
te: పేరు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Error
te: సమస్య

en: General
te: సాధారణ

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం
