Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Transaction ID
th: รหัสการทำธุรกรรม

en: Description
th: คำอธิบาย

en: error
th: ผิดพลาด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Country
th: ประเทศ

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: General
th: ทั่วไป

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: City
th: จังหวัด
