Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Author
af: Outeur

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
