Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Published
eo: Publikigita

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
