Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Author
et: Autor

en: Published
et: Avaldatud

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
