Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Author
eu: Egilea

en: Published
eu: Argitaratua

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
