Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Author
fi: Tekijä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Last saved
fi: Viimeksi tallennettu

en: Not saved yet
fi: Ei vielä tallennettu

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
