Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Author
gl: Autor/a

en: Published
gl: Publicado

en: Not published
gl: Non publicado

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar

en: Site branding
gl: Marca do sitio
